На виборах ректора ЛНУ переміг Володимир Мельник

Ректором Франкового універ

СуспільствоВіра Карпінська, 27 травня 2014, 18:20 3729 0

За результатами другого туру виборів ректора Львівського національного університету ім. І. Франка на зборах трудового колективу найбільшу підтримку одержав декан філософського факультету Володимир Мельник – 195 голосів. Однак чи стане він ректором, поки невідомо, оскільки рішення ухвалюватиме МОН, причому обиратиме з-поміж двох кандидатів.

Окрім Володимира Мельника, міністерству рекомендуватимуть і кандидатуру завідувача кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Маркіяна Мальського, який одержав 141 голос.

Усього голосувало 345 делегатів. Семеро не підтримали жодного кандидата, а два бюлетені визнали недійсними.

Як пояснив начальник управління роботи з персоналом та керівними кадрами Міністерства освіти і науки України Микола Легенький, згідно із ЗУ «Про вищу освіту», виш рекомендує міністерству на затвердження кандидатів, які набрали понад 30% голосів. «В нашому випадку дві особи набрали більше ніж 30%, тому рекомендують дві кандидатури. Після цього міністерство зобов'язане призначити одного з двох кандидатів», – зазначив він і додав, що у випадку, коли б рекомендували одного кандидата, міністерство могло б його не затвердити.

За його словами, призначення відбудеться через 10-12 днів.

Вибори ректора тривали впродовж дев'яти годин. У першому турі брали участь шість кандидатів, однак ніхто не набрав необхідних 30% голосів. Після цього Маркіян Мальський і Володимир Мельник вийшли у другий тур виборів ректора ЛНУ.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні, 27 травня, у Львівському національному університеті ім. І. Франка відбувалися вибори ректора. Однак, жоден із шести претендентів не набрав 30% голосів, щоб його кандидатуру запропонували на затвердження Міністерству освіти. Відтак сьогодні ж провели і другий тур виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук