В ЛНУ не змогли обрати ректора. Буде другий тур

Вибори ректора

В ЛНУ не змогли обрати ректора. Буде другий тур
фото ZAXID.NET
Вибори ректора у Львівському національному університеті ім. І. Франка

Сьогодні,27 травня, у Львівському національному університеті ім. І. Франка відбуваються вибори ректора. Однак, жоден із шести претендентів не набрав 30% голосів, щоб його кандидатуру запропонували на затвердження Міністерству освіти. Відтак, сьогодні проведуть також другий тур виборів.

У другому турі змагатимуться завідувач кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Маркіян Мальський і декан філософського факультету Володимир Мельник. У першому турі Мальський набрав 103 голоси, Мельник - 92 голоси.

За декана юридичного факультету Андрія Бойка проголосувало 55 людей, за декана філологічного факультету Ярослава Гарасима - 45, декана механіко-математичного факультету Михайла Зарічного – 42, а завідувача кафедри банківського і страхового бізнесу Сергія Реверчука підтримали шістьма голосами. Двоє учасників голосування не підтримали жодного кандидата. Два бюлетені були визнані недійсними. Всього проголосували 347 делегатів.

На конференцію трудового колективу було делеговано 350 делегатів. З них 42 студентів, 273 викладачі і 35 інших працівників вишу.

Завідувач кафедри новітньої історії України Олексій Сухий сьогодні після оголошення своєї програми, попросив зняти свою кандидатуру. Він закликав усіх, хто хотів його підтримати проголосувати за Андрія Бойка.

Іван Вакарчук, який очолював університет понад 20 років, своєї кандидатури не подавав.

Наймолодший претендент Ярослав Гарасим 1973 р.н., найстарший Володимир Мельник - 1952 р.н.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук