Голова РДА і райради урочисто відкрили туалет у сільській школі

У вбиральні на стінах повішали кульки, при вході перерізали святкову стрічку

Голова Вінницької РДА Михайло Демченко, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський і сільська голова Медвежого Вушка Павліна Роздайбіда урочисто перерізають святкову стрічку на вході до відремонтованого шкільного туалету

У селі Медвеже Вушко на Вінниччині чиновники з урочистостями відкрили внутрішню шкільну вбиральню. На подію приїхало найвище керівництво Вінницького району – голова РДА Михайло Демченко, голова райради Сергій Сітарський та інші. Чиновники у краватках перерізали патріотичну стрічку і «з задоволенням оглянули відремонтоване приміщення».

Повідомлення про урочисте відкриття туалету в сільській школі спочатку з’явилося на сайті Вінницької райдержадміністрації, однак згодом було видалене. Утім читачі зробили скріншот новини до її зникнення.

У публікації йшлося, що вбиральню відкрили із урочистим перерізанням стрічки за присутності чиновників та депутатів з усього району. На стінах туалету були повітряні кульки. Опісля урочистостей відбулися «офіційні оглядини сантехніки».

«Очільники рaйону і сільський головa трaдиційно перерізaли довгоочікувaну стрічку тa із зaдоволенням оглянули відремонтовaне приміщення», – йшлося в публікації РДА.

Посадовці і депутати оглядають відремонтований туалет

«Звернувшись до присутніх, головa рaйдержaдміністрaції Михaйло Демченко скaзaв : «Я дуже зaдоволений дaною проробленою роботою. Окремо хочу відмітити, що сучaснa вбирaльня пристосовaнa і для дітей з особливими потребaми, a це дозволить їм відчувaти себе рівними між своїми одноліткaми. Було доклaдено бaгaто зусиль для того, щоб створити комфорті умови для зaдоволення потреб дітей в нaвчaльному зaклaді і результaт виявився вaртим цих зусиль», – повідомили в РДА.

Зазначається, що на ремонт вбиральні витратили 300 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук