На Вінниччині силовики вилучили сервери інтернет-провайдера

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 25 вересня 20153370

В Інтернет асоціації України (ІнАУ) повідомили про черговий обшук і вилучення обладнання у одній з компаній-членів асоціації.

«Вчора знову винесли обладнання в однієї з компаній членів ІнАУ. Чекаємо від них офіційний лист», – повідомила заступник голови правління асоціації Тетяна Попова на своїй сторінці у Facebook.

Як наголошується в коментарях до повідомлення, йдеться про провайдера «Бершнет» (Вінницька область). Згідно з інформацією в розміщених судових документах, фізособа Олена Немировська, що є місцевим оператором і провайдером зв'язку, поскаржилася на існування в її мережі радіоперешкод протягом вже більше одного року. Співробітники місцевої філії Українського державного центру радіочаст (УДЦР), згідно з документом, провели розслідування, під час якого було встановлено, що робота РЕЗ компанії «Бершнет» відбувається з порушенням законодавства у сфері радіочастотного ресурсу. Як наголошується в документі, є достатньо відомостей про порушення роботи радіоелектронних засобів та у зв'язку з цим є загроза того, що докази можуть бути знищені. Тому слідчий у даній справі вважає за доцільне провести санкціонований огляд території, де розташоване обладнання провайдера, з «метою вилучення незаконно діючого радіочастотного ресурсу».

Суд, розглянувши всі обставини справи, вирішив клопотання задовольнити.

Нагадаємо, в останні місяці зросла кількість обшуків компаній IT-сектора правоохоронними органами, під час яких вилучається майно компаній і часто паралізується їхня робота. У зв'язку з цим представники найбільших компаній і профільних асоціацій в четвер ініціювали зустріч з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук