Садовий закликав українські IT-компанії, що зазнають тиску, переїжджати до Львова

Львівський мер обіцяє захистити ІТ-компанії від безпрецедентного тиску з боку державних органів

ЕкономікаАК, 23 вересня 201522830
Садовий закликав українські IT-компанії, що зазнають тиску, переїжджати до Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав українські IT-компанії, які зазнають утисків з боку податкових та правоохоронних органів, переносити свій бізнес до Львова. При цьому Садовий гарантував таким компаніям необхідну допомогу з боку міської влади  і захист від переслідувань.

«Враховуючи численні «маски-шоу» проти ІТ-фірм в українських містах запрошую всіх, кому страшно і некомфортно вести цей бізнес у себе, переїжджати до Львова», – написав 23 вересня Андрій Садовий у Facebook.

Садовий також пообіцяв усю необхідну допомогу з боку міської влади і захист від «нездорової уваги "людей в погонах"». «І це не жарт», – додав мер Львова.

 

Welcome to Lviv! Враховуючи численні "маскі-шоу" проти ІТ-фірм в українських містах запрошую всіх, кому страшно і неко...

Posted by Андрій Садовий on  23 вересня 2015 р.

 

Нагадаємо, що протягом останнього місяця багато українських компаній ІТ-галузі зіткнулися з безпрецедентним тиском з боку правоохоронних та фіскальних органів, – насамперед, у Харкові та Києві. Керівництво деяких з цих компаній уже заявило про намір вивезти бізнес і весь персонал за межі України.

Як відомо,  ІТ-галузь, туризм та сфера бізнес-послуг визначені пріоритетними для розвитку економіки Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук