Львівська IT - компанія допоможе учасникам АТО знайти себе у сфері інформаційних технологій

СуспільствоТ.С., 28 лютого 201510850

Львівська ІТ - компанія Eleks ініціювала набір в академію інформаційних технологій військових, що повернулись із зони АТО.

Проект покликаний допомогти учасникам бойових дій швидше адаптуватися після повернення із зони бйових дій та отримати знання, які будуть корисними під час пошуку роботи, і не лише в галузі ІТ, вказано на сторінці Eleks University у соцмережі Facebook.

12 березня відбудеться вступна лекція, під час якої фахівці ELEKS Software запропонують  присутнім екскурс в ІТ-індустрію. Зокрема, розповідатимуть про особливості розробки програмного забезпечення. 
Протягом двох тижнів після вступної лекції буде сформована перша група на навчання. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень по 3 години.

Військовим викладатимуть основи мов програмування, дизайну та верстки, англійську мову, розповідатимуть про комунікаційні навички, принципи роботи в команді та як підготуватися до співбесіди. 

Щоби взяти участь у проекті необхідно зареєструватись за посиланням: реєстраційна форма 
Обов'язкова умова навчання в ІТ- академії - наявність довідки, що засвідчує участь особи у військових діях на сході країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук