На вокзалі надають тимчасовий прихисток біженцям

Вокзальна гостинність

Головні новини за 04 червняНовини Львова, 4 червня 2014, 19:29 282 0
дивіться також

Людям надають кімнати віпочинку. Апартаменти для звичайних подорожуючих були та залишаються платними, проте для тих, хто приїхав із гарячих точок країни, така вигода є безкоштованою.

Оголошення про те, що українці зі Сходу та Півдня можуть отримати допомогу відразу на вокзалі пані Тетяна зачитує щоразу, як приїздить потя.

І так двома мовами: українською та російською, щонайменше для восьми потягів на день. А це пані Леся показує, куди їй вже нераз доводилося заселяти східняків.

Жінка розповідає наразі таких людей небагато, проте ті, хто зупиняється може тут відпочити, помитися, переночувати. Ті, хто вже встиг скористатися такою допомогою надовго тут не затримувався, адже відразу знаходив собі постійний прихисток.

А це прибуває Донецький потяг. Ті, хто вимушено покинув свої домівки на Донбасі, вже встиг подбати про помешкання тут. Тому вокзальні кімнати відпочинку для них не актуальні.

Апартаменти, які пропонують біженцям, для звичайного мандрівника обійшлися б орієнтовно від двохсот до 4-ох сотень гривень за добу. Для переселенців зі сходу та півдня така допомога абсолютно безкоштовна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук