На Волині посилили карантин через зростання кількості хворих на Covid-19

Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила закрити ТРЦ, дитсадки і міжобласне сполучення

З 22 червня на території Волині посилили протиепідемічні заходи

На території Волинської області через збільшення кількості нових випадків захворювання вирішили посилити протиепідемічні заходи. Про це йдеться у повідомленні Волинської ОДА на сторінці у Facebook.

Як повідомляється, таке рішення ухвалили на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася сьогодні.

Відповідно до подання головного державного санітарного лікаря області з 22 червня території Волині посилюються протиепідемічні заходи шляхом заборони:

  • роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури. Робота літніх майданчиків поки дозволена.
  • здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міжобласному сполученні;
  • проведення релігійних заходів за участі більше 10-ти осіб;
  • роботи дошкільних навчальних закладів.

Варто зазначити, що Волинська область досі залишається в числі тих, хто все ще не готовий до послаблення карантинних обмежень. Згідно із новими даними, кількість областей з широким розповсюдженням Covid-19 скоротилося з дев'яти до восьми, дві з яких – Закарпатська та Чернівецька – крім надмірної негативної динаміки (понад 10%) мають завантаженість ліжок понад 50% (відповідно 59,64% і 51,54 %).

У цьому списку також Львівська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Івано-Франківська і Рівненська області.

Крім того ще шість областей (Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Одеська і Чернігівська) стали порушувати другорядний показник - охоплення тестуванням, так як з понеділка він був підвищений удвічі - до 24 тестів на 100 тис. населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук