На вул. Липинського ліквідують смугу руху громадського транспорту

Таке рішення прийняли через значні затори на цій вулиці

Виділені смуги для громадського транспорту на вул. Липинського облаштували в березні

Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення зупинити функціонування окремої смуги для громадського транспорту на вул. Липинського, яка проіснувала лише два місяці. Повернути смугу громадського транспорту на цю вулицю зможуть уже після завершення реконструкції вул. Хмельницького. Таке рішення комісія прийняла під час позачергового засідання 14 травня.

Заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк пояснила, що таке рішення зумовлене ускладненням проїзду приватного транспорту, зокрема через ремонт вул. Хмельницького.

«Сьогодні ми зупинили дію рішення і дали доручення Шевченківській РА демонтувати дорожні знаки, а до 18 травня — ліквідувати розмітку смуги», – повідомила Ірина Маруняк.

Керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів уточнив ZAXID.NET, що виділену смугу для громадського транспорту на вул. Липинського заберуть тимчасово. Після того, як відновиться звичний рух громадського транспорту та завершиться ремонт вул. Хмельницького, міська комісія з безпеки дорожнього руху знову розгляну це питання.

За словами Ірини Маруняк, загалом у Львові облаштовано смуги для громадського транспорту на 13 вулицях протяжністю 19,5 км. Ці смуги дозволяють вдвічі пришвидшити курсування автобусів та електротранспорту, а також перевозити більшу кількість пасажирів.

«Облаштування смуг для громадського транспорту — це зручність для пасажирів і можливість перевозити більшу кількість людей. Тому, коли проводиться ремонт чи реконструкція вулиці, передбачається облаштування там окремих смуг громадського транспорту. Так на вул. Шевченка буде така смуга, плануємо облаштувати її й на вул. Богдана Хмельницького», — додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, виділену смугу для громадського транспорту на вул. Липинського облаштували у березні цього року, виконуючи рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху. Нещодавно у Львові розпочалась реконструкція вул. Хмельницького, що зумовило суттєве збільшення заторів на вул. Липинського. Роботи мають виконати до кінця серпня 2022 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук