На вул. Мечникова у Львові змінять схему руху транспорту

Для покращення руху на вул. Мечникова заборонять паркування

На вул. Мечникова у Львові заборонять паркування по центру проїжджої частини та додадуть лівоповоротну смугу руху. Таке рішення у середу, 27 червня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Зараз на вул. Мечникова рух транспорту ускладнений через те, що по центру вулиці паркуються автомобілі. Відтак комісія вирішила використати середню смугу руху не для паркування, а для проїзду транспорту. Для цього над середньою смугою на ділянці від вул. Пекарської до вул. Личаківської повісять знаки заборони паркування.

Рух на звільненій від паркування середній смузі на вул. Мечникова організують наступним чином: на ділянці від вул. Пекарської до вул. Некрасова смуга буде призначена для руху в напрямку вул. Некрасова та для лівого повороту на цю вулицю. На ділянці від вул. Некрасова до вул. Личаківської напрям руху буде змінюватись посередині ділянки. Ближче до вул. Некрасова середня смуга буде призначена для руху в напрямку вул. Некрасова та лівого повороту на неї, а ближче до вул. Личаківської рух по середній смузі здійснюватиметься в напрямку до вул. Личаківської.

Нова схема руху, яку впровадять на вул. Мечникова (клікніть для збільшення)

Крім того, у «кишені» біля пологового будинку на вул. Мечникова встановлять знак заборони паркування. Однак короткотривала зупинка буде дозволена, щоб там могли зупинитись автомобілі, які забирають породіль з дітьми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук