На вулиці Котляревського у Львові знову змінять організацію руху

Рівно рік тому на цій вулиці уже розвертали рух транспорту

На вулицю Котляревського знову можна буде повертати з вул. Горбачевського

У Львові вирішили скасувати зміну організації руху на вул. Котляревського, прийняту рівно рік тому. Таке рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху у середу, 4 грудня, через масові скарги львівських водіїв.

Зараз автомобілі їдуть вулицею Котляревського у сторону вул. Горбачевського, а за рішенням комісії рух на вулиці розвернуть у протилежний бік до вул. Київської.

Рух транспорту на вулиці Котляревського знову розвернуть у протилежну сторону

Нагадаємо, що раніше транспорт їздив по вул. Котляревського у сторону вул. Київської. Однак через скарги мешканців цієї вулиці 12 грудня 2018 року комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про зміну руху у протилежну сторону – до вул. Горбачевського. Це рішення мало би полегшити рух транспорту на перехресті вул. Горбачевського – вул.Чупринки.

Однак замість покращення ситуації зміна організації руху її лише погіршила. Після встановлення нових знаків водії почали масово скаржитись на затори на вул. Горбачевського і незручності у пересуванні. Окрім того, збільшення заторів на вул. Горбачевського ускладнило проїзд громадського транспорту.

Тому під час засідання 4 грудня комісія з безпеки дорожнього руху скасувала своє минулорічне рішення і повернула ту організацію руху на вулиці, яка була раніше. Тобто тепер автомобілі зможуть заїжджати на вул. Котляревського з вул. Горбачевського, а з вул. Київської та вул. Чупринки – ні.

Франківська районна адміністрація має замінити дорожні знаки на цій вулиці і після цього рішення комісії вступить у дію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук