На вулиці Петлюри у Львові відновили сквер

Головні новини Львова 02.12Ірина Ващишин, 2 грудня 2015, 15:43 1160 0

На вулиці Петлюри у Львові Залізнична райадміністрація разом з підприємцями реконструювала сквер. У вересні-жовтні там встановили лавки й опори для освітлення, забрукували доріжки і висадили молоді дерева.

«Коли тут збирались брукувати доріжки, ми порадились з мешканцями. Бо тими доріжками, які були у проекті, з`ясувалось, люди не ходять, їм не зручно. Натомість вони протоптують свої стежки через болото. І тому перше, що ми зробили – це проклали доріжки відповідно до того, як ходять люди. А з другого боку – тут є такий несанкціонований перехід і його треба зробити нормальним, легальним. Ми намагатимемось якомога швидше домогтися тут облаштування пішохідного переходу», – розповіла начальник управління адміністрування і розвитку інфраструктури Олександра Сладкова.

Невеличких скверів, які потребують оновлення, у місті є чимало, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. «Тому дуже багато ми плануємо зробити у 2016 році і, власне, вже починаємо бюджетний процес на наступний рік. А взагалі наше завдання – щоб всі скверики міста Львова були приведені до пуття: якісне освітлення, якісні лавочки, смітники. Щоб все красиво забрукувати, висадити ківти, висадити траву, щоб це було місце для відпочинку», – додав міський голова.

«Однозначно ми будемо давати пропозиції щодо облаштування громадських просторів в районі. Ми будемо пропонувати сквер імені Сірка на Левандівці, який також потребує таких же робіт, як ми бачимо на вулиці Петлюри», – наголосила голова Залізничної райадміністрації Надія Банах.

На роботи у сквері на вулиці Петлюри, 17 з міського бюджету надали 405 тис. грн. Також за спонсорські кошти встановили 10 лавок та 10 урн для сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук