На Ярмарку кар'єри у Львові поляки агітують їхати працювати до Польщі

Головні новини Львова за 13.05Ольга Зеліско, 13 травня 2015, 17:11 2541 0

Понад 90 роботодавців з банків, агрофірм, ІТ-компаній та навчальні заклади зібралися на 25-й Ярмарок кар'єри у Львові. Серед них і поляки із Жешува, які пропонують вакансії на сезонні роботи.

«Ми пропонуємо лише легальну працю у Польщі за трудовим договором. Якщо говорити про спеціалізацію, то зараз починаються сезонні роботи, також потрібні різноробочі у сфері будівництва, надання послуг, торгівлі», – розповів віце-директор воєводського уряду праці в Жешуві Матеуш Кутшеба.

Студенти шукають роботу за фахом, та скаржаться, що отримати місце без досвіду роботи фактично неможливо. «Для себе я нічого не знайшла, тому що в мене спеціальність «екологія». Екологічних спеціальностей я ніяких не бачу, для мене перспектива, яку пропонують. – це продавець, офіціант, оператор кол-центру», – зізналася студентка Катерина Пасько.

«Я за спеціальністю агроном. Зараз на селі перспектива не дуже є, але думаю, що в майбутньому щось зміниться», – розповів пан Ігор.

Пенсіонери шукають додатковий заробіток, та для їхньої вікової категорії вибір невеликий. «Для мене цікава охорона, більш цікавого нічого нема, тому що я, напевно, на більше вже не здатний. Не беруть таких у віці, як я», – розповів пан Володимир.

На Ярмарку кар'єри провели майстер-класи з карвінгу, оформлення кондитерських виробів, монтажу санітарно-технічного устаткування та манікюру.

«Наша група зараз на курсах від біржі праці, тому що ми всі шукали роботу і нам запропонували перекваліфікацію за спеціальністю «манікюрниця». Я маю вищу освіту, а тепер в собі відшукала ще й творчі здібності», – зазначила майстриня манікюру Тетяна Шарміна.

У Львівському обласному центрі зайнятості пропонують переважно робітничі вакансії. На Львівщині на одну вакансію претендує 15 осіб. Загалом же кількість безробітних сягнула 25 тисяч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук