На Яворівщині у приватному будинку двоє людей отруїлися чадним газом
Двох мешканців приватного будинку госпіталізували у стані середнього ступеня важкості
Двох осіб госпіталізували у стані середнього ступеня важкості
Подія сталася у неділю, 27 січня, у с. Віжомля Яворівського району. О 10:07 у будинку на вул. Шевченка отруїлись чадним газом двоє мешканців приватного будинку.
Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення ЛОДА, потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізували в Яворівську центральну районну лікарню.
Будинок обладнаний газовою плитою та газовим котлом. Працівники ПАТ «Львівгаз» припинили подачу газу до будинку.
Обставини події встановлюють.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯкщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter