На Закарпатті забракували усі виборчі бюлетені

Через помилку у офіційній назві «Самопомочі» на передрук бюлетенів витратять 950 тис. грн

СуспільствоАК, 20 жовтня 20159163

Майже мільйон виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів до Закарпатської обласної ради визнані недійсними, оскільки там неправильно вказана назва партії «Об’єднання "Самопоміч"».

Як повідомляє мережа спостерігачів ОПОРА, у понеділок ввечері до Закарпатської ОВК надійшла заява від місцевого осередку «Об’єднання "Самопоміч"» зі скаргою на неправильне написання у видрукуваних бюлетенях назви їх партії.

Виявилося, що у надрукованих бюлетенях звучить назва партії – Політична партія «САМОПОМІЧ», хоча офіційно зареєстрованим суб’єктом виборчого процесу до Закарпатської облради є Політична партія «Об’єднання "САМОПОМІЧ"».

В результаті Закарпатська ОВК звернулася до ЦВК з проханням про передрук майже 959 тис. бюлетенів. За даними мережі ОПОРА, ЦВК уже погодила передрук бюлетенів, що обійдеться у 950 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше ЦВК зареєструвала для участі у місцевих виборах політичну партію «Самопоміч», назва якої збігається з назвою популярної парламентської партії. У справжній «Самопомочі», яка офіційно називається «Об’єднання "Самопоміч"», заявляли про «аферу з партією-клоном», до якої причетні політики зі «Свободи».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук