На Жовківщині викопають котлован для рекультивації тваринних рештків

СуспільствоСофія Лазуркевич, 23 листопада 20173920

У селі Воля-Висоцька пройшли громадські слухання щодо рекультивації земель поблизу Жовківської філії ДП «Укрветсанзавод». Як повідомляє голова комісії екології Жовківської РДА Ігор Муравський, проект передбачає захоронення в облаштованому котловані тваринних рештків.

За словами Муравського, розмір котловану становитиме 200х200 м, його глибина – 2,5 м. Окрім решток тварин, проектанти також планують зняти верхній шар грунту (1 м), де ці рештки були закопані. На рекультивацію витратять 20 млн грн.

«Передбачена й герметичність ями для захоронень. Вона має бути вистелена спеціальною міцною плівкою, пересипаною піском. Міцність настилу повинна бути настільки щільною, щоб по ньому могла їздити гусенична техніка. Проект передбачає, що тваринні рештки мають бути засипані рівними шарами, що пересипані вапном», – пише Ігор Муравський та додає, що під час рекультивації також має бути об лаштована система дегазації та відвід інфільтрату.

Нагадаємо, що ZAXID.NET писав про те, що Жовківський костомельний завод не утилізовував тваринні рештки, а просто закопував їх у землю. Перед цим туші свиней, які могли бути інфікованими, гнили просто на території заводу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук