«Нафтогаз» вимагатиме в Росії понад 7 млрд доларів за втрачене в Криму майно

Рішення суду очікується в кінці 2020 чи вже у 2021 році

«Нафтогаз України» подає оновлені позови проти Росії щодо втраченого унаслідок анексії Криму майна до Трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі.

«Ми подаємо оновлені позови проти Росії через втрату можливості використовувати наше майно в Криму. І там велика сума вимог – 5 млрд доларів без врахування відсотків. Але з відсотками це вже більше 7 млрд доларів», – розповів в інтерв’ю «Ліга.Бізнес» виконавчий директор компанії Юрій Вітренко.

За його словами, рішення суду очікується в кінці 2020 чи вже у 2021 році.

Як інформував раніше ZAXID.NET, «Нафтогаз» та «Газпром» у результаті переговорів про продовження транзиту російського газу через територію України домовилися про взаємне відкликання позовів один проти одного. Тоді Юрій Вітренко зауважив, що про позови щодо майна «Нафтогазу» в Криму не йдеться, оскільки в них стороною виступає не «Газпром», а Російська Федерація.

Додамо, що 9 січня Федеральний суд Швейцарії зобов’язав Росію виплатити як компенсацію 80 млн швейцарських франків (82,1 млн доларів) 12-ти українським фірмам, майно яких конфіскували після анексії Криму у 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук