Нардеп Ігор Мосійчук вийшов з «Радикальної партії»

Лідер партії Олег Ляшко у відповідь на такий крок заявив, що «баба з воза — кобилі легше»

Ігор Мосійчук планує продовжувати політичну діяльність

Народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук вирішив покинути політичну силу «через ідеологічні розбіжності».

«Хочу повідомити всім про свій вихід з лав Радикальної партії Олега Ляшка», – написав народний депутат в Facebook.

За словами Мосійчука, «серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди». «Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю», – сказав він.

Водночас Мосійчук заявив, що хоче продовжити політичну діяльність.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи рішення однопартійця, зазначив, що вітає його, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком, він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід з Радикальної партії. Я вітаю це його рішення: баба з воза — кобилі легше», — сказав він.

До слова, 2014-го Ігор Мосійчук обрався до парламенту у загальнодержавному багатомандатному окрузі. У випадку, якщо його виключать з фракції партії Ляшка, він може втратити мандат народного депутата. Відповідно до пункту шостого частини другої статті 81 Конституції України, у разі виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня ухвалення такого рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук