Нардеп Мустафа Найєм не зможе претендувати на посаду голови Нацполіції, – член комісії

Нардеп Мустафа Найєм не зможе претендувати на посаду голови Нацполіції, – член комісії
Нардеп Мустафа Найєм не має достатнього юридичного стажу, щоб претендувати на посаду голови Нацполіції

У конкурсній комісії з вибору голови Національної поліції України виключили можливість призначення на цю посаду народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Мустафи Найєма. Про це заявив член конкурсної комісії Євген Захаров, поінформували «Українські новини».

Він зазначив, що комісія поки що провела лише одне засідання і то не в повному складі. Наступне засідання призначене на 18 січня 2017 року.

Прийом документів від претендентів на посаду голови Нацполіції буде тривати до 8 січня 2017 року.

Євген Захаров зазначив, що згідно з вимогами конкурсу, у відборі можуть взяти участь претенденти, які мають повну загальну юридичну освіту (фахівці або магістри, але не бакалаври), стаж роботи в галузі права не менше семи років після отримання диплома, і п’ять років управлінського стажу.

Член комісії додав, що вимоги досить жорсткі і не всі кандидати, які публічно заявили про намір взяти участь в конкурсі, зокрема, депутат Найєм, їм відповідають.

«Він юристом не працював, він весь час працював журналістом. Я був здивований, що він буде подавати документи (на конкурс). Це фактично напрошуватися на те, що його документи взагалі не будуть розглядатися. Йому відразу ж відмовлять. Ну навіщо так робити, я не розумію: для піару, для скандалу?», – сказав Захаров.

Водночас він спрогнозував велику кількість учасників конкурсу на посаду голови Нацполіції.

Нагадаємо, після звільнення Хатії Деканоідзе міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив конкурс на посаду голови Нацполіції України.

Нардеп Мустафа Найєм публічно заявив про намір взяти у ньому участь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук