Народ має піти Ющенка, - політолог

28 січня 20093212

"Хоча імпічмент зараз виглядає неактуальним, адже до наступних президентських виборів залишилося мало часу, від суспільства має надійти звернення до Президента з проханням негайного покинути посаду для того, щоб провести президентські вибори у прискореному режимі, щоб новий Президент з новим кредитом довіри міг провести непопулярні рішення, які б врятували країну від найгіршого сценарію", - повідомив 28 січня у коментарі ZAXID.NET політолог Михайло Погребинський.

"Мені здається, що Україна має зараз два варіанти. Перший - нічого особливого не робити, реагувати на пожежу лише у певних місцях. Як мінімум, за кілька місяців це призведе до необхідності друкування досить великої кількості грошей. Ще через два місяці після цього, а саме влітку, ми матимемо шалену інфляцію. Схоже на те, що ми рухаємося саме цим шляхом. Другий варіант - це радикальні кроки, які треба робити прямо сьогодні. Частина цих кроків є в пропозиціях Віктора Пинзеника у його доповідній записці до Тимошенко. Та не всі вони мені видаються серйозними", - наголосив Михайло Погребинський.

На його думку, серед пропозицій Віктора Пинзеника несерйозно виглядає пропозиція "давати гроші лише тим, хто потребує допомоги", мовляв, для цього у міністра фінансів було два роки, "коли він займав високі посади". А зараз зробити це за місяць неможливо.

"Це колосальна робота, яка потребує десятків, а можливо і сотень тисяч людей, які за планом таку роботу проводять упродовж року чи двох. Це зробити неможливо. Натомість реально, і я б пішов на такий крок, - це розпуск призовників. На службі треба залишити лише контрактників, які б отримували зарплату, всіх решта - відправити додому. Я б повністю скасував надмірні пільги, пенсії, які перевищують потроєну пенсію. Знизив би їх на рік до рівня середньої потроєної пенсії. Це ж абсурдна ситуація, коли у нас півмільйона людей отримують у сумі таку ж суму пенсій, як і 20 млн інших пенсіонерів. Це дасть можливість платити ту мізерну пенсію, яку має отримувати решта", - зазначив політолог.

На думку Михайла Погребинського, такі радикальні кроки будуть непопулярними, тому їх має примати людина, яка "не боїться виборів".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук