Кожне народження у Дрогобичі відзначають фанфарами. Послухайте, як це звучить!

З початку року у майже 100-тисячному місті народилося десятеро дітей

Кожне народження у Дрогобичі відзначають фанфарами. Послухайте, як це звучить!
фото IGotoWorld
З вежі ратуші у Дрогобичі сповіщають про народження дітей

У Дрогобичі звучанням фанфар з вежі ратуші почали сповіщати про народження у місті дітей. При цьому під час народження дівчат лунає мелодія з пісні гурту Scorpions, а при народженні хлопчика – твір радянського композитора Давида Тухманова.

Розпорядження про створення нової традиції «Народився новий дрогобичанин» міський голова Дрогобича Тарас Кучма підписав ще 29 грудня 2018 року. Згідно з документом, працівники дрогобицького пологового будинку мають сповіщати чергового у міській раді про народження кожної дитини. Після цього комендант міської ради має увімкнути запис відповідної мелодії фанфар, що лунатиме з динаміків на вежі міської ратуші. Якщо ж звучатимуть кілька мелодій поспіль, то це означає, що народилась двійня чи трійня.

За словами речника міськради Дрогобича Зиновія Кваснія, зараз з вежі ратуші лунають лише мелодії, а незабаром про кожну народжену дитину також повідомлятимуть словами «Вітаємо, народився маленький дрогобичанин/дрогобичанка». Квасній уточнив, що з початку року у місті народилось 10 дітей. Він також надав ZAXID.NET записи фанфар, що лунають з вежі міської ратуші.

Під час народження дівчинки лунає вступ до пісні Moment of Glory німецького рок-гурту Scorpions.

А от коли народжується хлопчик, з вежі ратуші лунають вступні фанфари до твору «Карнавал-сюита» радянського композитора Давида Тухманова, який, до слова, є автором таких відомих радянських пісень як «Мой адрес Советский Союз» чи «День Победы».

Як уточнили прес-службі міськради Дрогобича, ця традиція почала діяти у місті з 1 січня 2019 року. При цьому фанфари лунають з вежі ратуші з 8:00 до 22:00, щоб не порушувати громадський порядок. Про дітей, народжених вночі, повідомляють зранку наступного дня.

Майже 100-тисячний Дрогобич входить до числа міст з найнижчим рівнем народжуваності на Львівщині. Протягом 2017 року тут народилося 763 дитини, тобто на добу у середньому народжувалось по дві дитини.

P.S. Після публікації цього матеріалу Дрогобицька міська рада вирішила змінити мелодії, якими вітають народження дітей, на українські композиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук