Нацгвардія знайшла російський радіоцентр в Станиці Луганській

СуспільствоОксана Руда, 7 лютого 201537317

Під час проведення розвідувально-пошукових заходів з виявлення диверсійно-розвідувальних груп та вогневих позицій противника в селищі Станично-Луганське Луганської області було знайдено радіоцентр, повідомляє прес-служба Нацгвардії.

«В селищі Станично-Луганське за парканом одного з будинків військовослужбовці батальйону Кульчицького Національної гвардії України помітили велику антену. Район селища був вибраний не дарма. Відпрацювання проводили в місці, де постійно зникав  радіозв’язок. Під час опитування місцевих мешканців встановлено, що в цьому будинку проживає чоловік та жінка, яких вони характеризували як скритих осіб, які не бажали йти на контакт. Військовослужбовці зайшли до будинку і виявили обладнаний радіоцентр. Нажаль деяке обладнання було відсутнє, всі електронні накопичувачі були вирвані», – йдеться у повідомленні.

Також у будинку знайшли паспорт громадянина Російської Федерації, фотографія хлопця у російській військовій формі, дозвільні документи з мокрими печатками на право експлуатації радіостанцій видані Управлінням Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку Російської Федерації, свідоцтво про реєстрацію радіоелектронного засобу та інші документи.

За попередніми, візуальними висновками зв’язківців Нацгвардії антену, що знайшли наші військовослужбовці можна спокійно назвати антенним полем. Щогла дає можливість висуватись антені до 30 метрів в гору. Такі антени використовуються для прийому та передачі інформації на низьких частотах, тому дальність роботи передавача може сягати 300, в кращому випадку до 500 кілометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук