Національний проект «ТРИ «С» – знову у Львові

Суспільствореклама, 5 грудня 2016, 12:31 344 0

Національний проект «ТРИ «С»: Скорик – Станкович – Cильвестров» знову у Львові. У філармонії відзвучав його другий етап від композитора Євгена Станковича. Маестро привіз прем’єру Другого Концерту для віолончелі з оркестром, яку написав у квітні. Концерт з кількох частин: «Музика для Марточки», написана для першої онучки, «Постлюдія» та його ж «Монолог діда».

«Маленький роздум, монолог він невеличкий зовсім. Бо якщо я сказав «А», то хотів сказати й «Б». Людина народжується і людина, яка вже прожила. Така контрастність», сказав композитор Євген Станкович.

Твір Станкович написав після 45-ти річної перерви у цьому жанрі. В проект додали й 15 симфонію Шостаковича.

«Ця симфонія була написана в 1971 році, і, уявіть, саме в цей момент, за 2 місяці до написання Шостаковичем, Євген Федорович пише симфонієту, яка називається In modo collage. Вже зразу невипадковість якась доленосна на небі була з’єднана», розповів віолончеліст Олександр Пірієв.

Партнер проекту «Три «С» «Кредобанк». Він супроводжував й попередні концерти у Львові та в Одесі за участі маестро Мирослава Скорика.

«Це один з напрямків соціальної діяльності «Кредобанку» підтримка культури, власне, в частині класичної музики. Бо проект «Три «С» не єдиний, який був підтриманий. «Кредобанк» вже другий рік підтримує фестиваль «Музика у старому Львові», пояснив керівник прес-служби «Кредобанку» Віктор Гальчинський.

Далі проект помандрує до Франківська, Харкова, Одеси та Дніпра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук