Нацрада відзвітувала про результативність впровадження реформ в Україні

Найефективніше впроваджуються реформи в податковій сфері, найгірше – в охороні здоров’я

Нацрада реформ опублікувала проміжні результати моніторингу впровадження реформ за 17 пріоритетними напрямками. Про це йдеться у повідомленні на сайті ради.

Головні критерій оцінки результативності – реалізація ключових складових реформ, закріплених у коаліційній угоді і програму діяльності Кабміну, відповідно до встановлених термінів.

Найбільш успішно впроваджуються реформи в податковій сфері, яка підшефна голові міністерства фінансів Наталії Яресько. Зокрема, виконано 73% пунктів реформування, визначених в коаліційній угоді та програмі діяльності КМУ і це відповідає запланованим графіком. 23% пункти реалізовуються з запізненням.

Найгірша результативність за 6 місяців 2015 року – в реформі охорони здоров’я. 54% від загальної кількості узгоджених коаліцією системних змін у цій сфері значно відстали від графіка реалізації, ще 8% ризикують бути не виконаними у строк. 38% програмних пунктів з реформування системи охорони здоров’я були реалізовані командою Олександра Квіташвілі вчасно.

Загалом, в 11 з 17 пріоритетних сфер, процес впровадження необхідних для реформ змін проходить відповідно до запланованих термінів.

У зоні ризику знаходяться п’ять напрямків, зміни в яких можливі з розбіжностями з графіком. Незадовільну оцінку за фактом закінчення терміну реалізації більшості встановлених критеріїв, отримав тільки процес реформування системи охорони здоров’я.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук