Нацрада з телерадіомовлення ініціює позапланові перевірки 10 телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки десяти телеканалів у зв'язку з порушеннями умов розповсюдження і демонстрування фільмів в ефірах каналів. Відповідні рішення регулятор прийняв 25 червня, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Перевірки призначені на телеканалах «СТБ», «1 + 1», «2 + 2», ICTV, ТРК «Україна», «НЛО-ТБ», «Новий канал», НТН, «Погода ТБ» (Бізнес) і «Тоніс».

Згідно з даними моніторингу Нацради, ці телеканали порушували умови демонстрації програмного продукту, привласнюючи йому неправильні ефірні позначення.

Підвести підсумки перевірки Нацрада планує через місяць.

Зазначимо, 4 червня набрав чинності закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

Закон, що набув чинності, передбачає зокрема, заборону на розповсюдження (показ) в Україні будь-яких фільмів та серіалів, в яких міститься популяризація, агітація, пропаганда тощо будь-яких дій правоохоронних органів, збройних сил, інших збройних, військових чи силових формувань держави-окупанта. Також заборонені російські фільми та серіали, зняті після 1 січня 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук