Нацрада заборонила ретрансляцію ще трьох російських телеканалів в Україні

Під заборону потрапили телеканали «Єврокіно», «Топшоп ТВ» і «Зоопарк»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію в Україні трьох російських телеканалів. Йдеться про телеканали «Еврокино», «ТОПШОП ТВ і «Зоопарк». Відповідне рішення було ухвалено одностайно, повідомили у прес-службі регулятора.

«Країною-правовласником всіх трьох програм є Російська Федерація, ліцензії на мовлення телеканалів видані Роскомнаглядом, мова ведення програм – російська», – йдеться в повідомленні.

Для вилучення з переліку трьох телеканалів, що належать до юрисдикції Російської Федерації, яку законодавством України визнано державою-окупантом і державою-агресором, у рішеннях подано відповідні законодавчі підстави.

Зокрема, Нацрада послалася на те, що рішенням РНБО від 2015 року було доручено Кабміну за участю Національної ради вжити невідкладних заходів для припинення російської інформаційної агресії, яка здійснюється з використанням іноземних та вітчизняних засобів масової інформації. Тому Нацрада вирішила тимчасово припинити розгляд питання про адаптацію російських каналів.

Зазначимо, що трансляцію значної частини російських каналів в Україні заборонено ще з весни 2014 року. Також під заборону потрапили фільми, які «прославляють російських військових і спецслужби», і російські діячі культури, які підтримують політику Росії щодо України, зокрема анексію Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук