Навпроти Львівського університету облаштують дві смуги для громадського транспорту

Навпроти Львівського університету облаштують дві смуги для громадського транспорту
фото Google
На вул. Університетській змінять організацію дорожнього руху

На вул. Університетській навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка облаштують дві смуги для громадського транспорту та розділять кінцеві зупинки тролейбусів та автобусів №2а. Відповідне рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху у середу, 10 квітня.

Таке рішення комісія прийняла через скупчення тролейбусів та автобусів №2а навпроти університету. Відтак на вул. Університетській облаштують дві смуги для громадського транспорту у сторону вул. Листопадового Чину.

«Коли приїжджає автобус №2а, у якого графік відрізняється від графіків тролейбусів, то виникає ситуація, що тролейбуси або стоять за автобусом і висаджують людей на перехресті з вул. Січових Стрільців, або по зустрічній об’їжджають автобус, порушуючи правила дорожнього руху», – пояснив спеціаліст міського управління транспорту Костянтин Баранюк.

На вул. Університетській облаштують дві смуги для громадського транспорту

Також комісія вирішила перенести автобусну зупинку ближче до входу в університет, а тролейбусну залишити позаду.

Нагадаємо, зараз на вул. Університетській є одна смуга громадського транспорту у сторону до вул. Листопадового Чину і дві смуги для приватного транспорту у протилежний бік. Погоджені комісією зміни організації руху діятимуть, поки у місті не почнуть впроваджувати систему малого транспортного кільця.

Кінцеву зупинку навпроти головного корпусу Львівьского універститету мають тролейбуси №2, №9 та №12.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук