Найбільша львівська газета безкоштовних оголошень терміново змінила власників

ЕкономікаО.Г., 8 серпня 201433350

Мешканець Москви Леонід Гладілін вийшов із числа засновників найбільшої львівської газети безкоштовних оголошень «Ваш магазин» після того, як газета виявилась у списку львівських підприємств, якими володіють росіяни.

Як відомо, 4 серпня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник оприлюднив список із 177 підприємств, зареєстрованих на території Львівської області, засновниками яких є компанії чи громадяни Росії. У списку також був вказаний «Ваш магазин». Ситник повідомив, що найближчими з’явиться офіційне розпорядження ЛОДА, яке стосується діяльності цих підприємств.

За даними держреєстру, станом на 8 серпня 100% статутного капіталу ТОВ «Редакція газети «Ваш магазин» належить Юрію Поліщуку, який також є керівником товариства, хоча ще півтора тижні тому він мав лише 27%. Решта 73% компанії були записані на мешканця Москви Леоніда Гладіліна.

ZAXID.NET намагався отримати коментар у керівника газети щодо причин зміни власників, однак Юрій Поліщук буде відсутній в офісі до понеділка. Мобільний телефон у редакції надати відмовились.

Як повідомляв ZAXID.NET, росіяни розпочали продаж свого бізнесу в Україні. Зокрема, російська компанія «Росгосстрах» продає українську СК «Провідна» західноєвропейським інвесторам, а «Лукойл» продав автозаправні станції в Україні австрійському AMIC Energy Management GmbH.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук