«Рекомендація бойкотувати»
Економіка

«Рекомендація бойкотувати»

ЛОДА оприлюднила список львівських компаній, власниками яких є росіяни

О.Г., 4 серпня 2014 6526 0

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник 4 серпня на прес-конференції оприлюднив список із 177 підприємств, зареєстрованих на території Львівської області, засновниками яких є компанії чи громадяни Росії.

Ситник підтвердив, що найближчими з’явиться офіційне розпорядження ЛОДА, що стосується діяльності цих підприємств, однак наголосив, що мова не йде про запровадження якихось спеціальних економічних санкцій. Раніше Йосиф Ситник на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що в ЛОДА розробляють механізм застосування санкцій щодо компаній, засновниками яких є фірми чи громадяни Росії.

«Розпорядження носитиме рекомендаційний характер. Ми можемо рекомендувати іншим суб’єктам господарювання, громадянам тощо або ж бойкотувати їх діяльність, утриматись від споживання їх продукції,  або детальніше перевіряти з ними угоди. Наші дії можуть мати лише рекомендаційний характер. Якщо я вкажу у розпорядженні щось заборонити чи до чогось їх зобов’язати, то прокуратура наступного ж дня опротестує це розпорядження. Я не маю права встановлювати для них податки чи ще щось», - заявив Ситник.

Як з’ясував ZAXID.NET, оприлюднений Ситником перелік компаній не є вичерпним, оскільки у ньому, наприклад, відсутні акціонерні товариства.

Як відомо, в кінці минулого тижня, 1 серпня, голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус заявив, що Кабінет міністрів планує запровадити санкції проти українських компаній з російським капіталом.

Нижче ZAXID.NET публікує повний список, оприлюднений Ситником. Для збільшення клікніть на зображення, яке відкриється у новому вікні у повному розмірі.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук