Найбільша проблема України

Без Наполеона, Джавахарлала Неру і Черчілля

БлогиСергій Головньов , 16 грудня 2015 206 1

Інші блоги автора

Ви розумієте, що вся діяльність української влади - це срач. Срач в Facebook, в Раді, в Кабміні, в Раді реформ. Все наше життя складається з срачів окремих особистостей.

Чому так відбувається? Проблема в тому, що у нас немає ідеології, плану, вектору напряму, якщо хочете. Вся наша політика зосереджена на особистостях. Вони, м'яко кажучи, зовсім не дотягують до Наполеона, Джавахарлала Неру або Черчілля. У нас немає ідеології. Усі партії президентів минулих років однакові. У Кучми була "За Єдину Україну", у Ющенка - "Наша Україна", у Януковича - "Партія регіонів", у Порошенка - "Солідарність". Суть всіх цих політичних об'єднань одна - зібрати містечкових князів з усіх регіонів країни, щоб отримати контроль над всією її територією. Можливо, ця тактика тимчасово виправдана. Але, вона ніколи не дозволить нам здійснити реформи.

Яким шляхом ми йдемо? Праві будують національну державу, що спирається на великий національний бізнес? Ні! Ліві будують соціалістичну республіку, де акцент робиться на справедливий розподіл ресурсів? Ні! Ліберали будують ринок? Знову ні! У нас лідери просувають іменні блоки: БПП, БЮТ, РПЛ. Більш-менш системно себе веде лише "Самопоміч", яку можна вважати партією середнього класу. Все інше - популістські проекти, спрямовані лише на захоплення і утримання влади лідером.

Вони знову домовилися. Просто, у них немає виходу. Приймайте це, як маленький крок у бік розвитку. Цей президент і цей прем'єр повинні зробити своє непопулярну справу і піти. Тоді Україна буде розвиватися. А якщо в майбутньому вони спробують залишитися при владі, їх спіткає доля Януковича. Добре, що вони змогли домовитися. Не важливо, що на це вплинуло. Сподіваюся політичного майбутнього ні в кого з них немає. І якщо вони спокійно залишать свої пости по завершенні каденцій, вони залишаться в історії позитивними персонажами. Їм потрібно зрозуміти що вони не лідери до смерті. Вони - функції, один з етапів довгого шляху країни. Якщо зрозуміють це, отримають повагу. Не зрозуміють - отримають прокляття і забуття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук