Найбільший в Україні імпортер дизпалива призупинив поставки з Росії

При цьому імпортер запевнив, що шукає інші способи імпортувати в Україну дизпаливо

Найбільший в Україні імпортер дизельного палива Wexler Group з серпня призупиняє постачання продукту з Росії через введені урядом спецмита, оскільки це стане економічно невигідним, повідомила агенція УНІАН з посиланням на прес-службу компанії.

«З 1 серпня Wexler Group змушена призупинити постачання дизельного палива походженням з РФ трубопровідним транспортом у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету міністрів України № 624 "Питання введення спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України», – сказано в повідомленні.

Постанова встановлює додаткове спецмито 3,75% з 1 серпня і 4% з 1 жовтня на імпорт дизельного палива.

«Рішення прийнято у зв'язку з тим, що додаткове спецмито робить подальше постачання палива трубопровідним транспортом економічно недоцільним», – зазначили в компанії.

При цьому в повідомленні наголошується, що для задоволення попиту клієнтів група Wexler активно займається диверсифікацією джерел і способів постачання.

Нагадаємо, 18 липня Кабінет міністрів України ввів спеціальні мита на імпорт російського дизельного палива та скрапленого газу. Згідно з рішенням, спецмито буде підвищуватися у два етапи. Спецмито на дизельне паливо, що постачається трубопровідним транспортом, становитиме 3,75% з 1 серпня і 4% з 1 жовтня. Спецмито на постачання скрапленого газу становитиме 1,75% з 1 серпня і 3% з 1 жовтня.

Wexler Group - найбільший постачальник світлих нафтопродуктів, група об'єднує 10 підприємств, які розташовані як на території України, так і за її межами. Компанія заснована у 2012 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук