НАЗК назвало роботу провайдера причиною збоїв при заповненні е-декларацій

НАЗК назвало роботу провайдера причиною збоїв при заповненні е-декларацій
Голова НАЗК Наталія Корчак

Провину за проблеми з доступом до системи е-декларування у Націоналньому агентстві з запобігання корупції поклали на хостинг-провайдера – ДП «Українські спеціальні системи». Про це повідомила голова НАЗК Наталія Корчак на своїй сторінці у Facebook.

За даними Держспецзв’язку, навантаження на серверне обладнання, яке забезпечує прийняття електронного декларування, становить не більше 10%.

«При цьому всі баги та помилки у програмному забезпеченні усунені ще 25 жовтня. Перебіг подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора та хостинг-провайдера системи – ДП «УСС» забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв’язку та канального мережевого обладнання до системи. У свою чергу, така ситуація обмежує якісний доступ декларантів до серверного обладнання ІТС «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави», – написала Корчак.

Відтак НАЗК вимагає від ДП «Українські спеціальні системи» негайно усунути збої та перешкоди, які заважають подавати електронні декларації, інакше ж обіцяє звернутися до правоохоронних органів про порушення кримінальної справи щодо зриву електронного декларування.

«Нам дуже прикро, що через непрофесійність окремих осіб, які взяли на себе функції адміністраторів, державні службовці - від завідувача сектору до міністра, від прокурора і судді до голів судів, директора НАБУ, САП, не можуть увійти до системи», – додала голова НАЗК.

Нагадаємо, протягом останніх днів спостерігаються проблеми доступу до сайту НАЗК (nazk.gov.ua). Станом на 27 жовтня до Реєстру було подано близько 52 тис. декларацій, при цьому близько 10 тис. декларацій було подано за останню добу.

Напередодні голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що термін подання декларацій через технічні проблеми системи продовжувати не будуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук