НАЗК не продовжуватиме терміни подачі електронних декларацій

НАЗК не продовжуватиме терміни подачі електронних декларацій
Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що для подачі електронних декларацій чиновники мають ще чотири доби

Національне агентство з питань запобігання корупції не ухвалюватиме рішення про продовження термінів декларування, попри технічні проблеми системи. Про це заявила у четвер, 27 жовтня, на засіданні НАЗК голова агентства Наталія Корчак, повідомила «Європейська правда».

Наталія Корчак заявила, що питання про перенесення крайнього терміну агентством не розглядається – він добігає кінця 30 жовтня.

«Для завершення подачі декларації залишилися 4 дні і 4 ночі», – сказала Корчак.

Заступник голови НАЗК Руслан Радецький повідомив, що до агентства надходить «велика кількість скарг» про неналежне функціонування реєстру електронних декларацій.

Водночас, Радецький не вважає, що агентство є відповідальним за виникнення технічних проблем.

«Велика проблема є з електронним цифровим підписом. Не з нашої вини, а з вини суб’єктів декларування, які неналежно поставилися до отримання електронного цифрового підпису», – сказав він.

Радецький поінформував, що станом на ранок 27 жовтня в систему електронного декларування активів чиновників надійшло близько 52 тис. електронних декларацій, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Удень 26 жовтня голова НАЗК повідомляла, що у системі налічувалося майже 42 тис. електронних декларацій. При цьому вона інформувала, що сайт порталу НАЗК не витримує кількості запитів і перевантажений. Отже, менш ніж за добу чиновники подали близько 10 тис. електронних декларацій.

Нагадаємо, відповідно до закону про протидію корупції, в 2016 році розширені електронні декларації повинні подати в 60-денний термін після запуску системи е-декларування службові особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Відповідно, е-декларації повинні бути подані до 1 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук