Сайт е-декларацій працює з перебоями через велику кількість запитів

СуспільствоАндрій Стець, 25 жовтня 20163830

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) розповіли, що нестабільність роботи порталу викликана великою кількістю запитів. Про це повідомляє прес-служба НАПК в Facebook.

«Офіційний сайт НАЗК працює нестабільно через велику кількість запитів. Тільки за останню добу системою було зафіксовано 3,8 млн запитів. На сьогоднішній день кількість запитів у годину складає більше 200 тис.», – йдеться в повідомленні.

На даний момент проводяться роботи з розширення пропускної здатності фізичних каналів зв'язку та збільшення обчислювальної потужності серверного обладнання (віртуальної інфраструктури).

У НАЗК закликали використовувати пряме посилання на портал.

«Просимо суб’єктів декларування для доступу до системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» використовувати пряме посилання на портал за адресою: portal.nazk.gov.ua», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко 23 жовтня повідомив, що його електронна декларація буде заповнена та оприлюднена протягом 9 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук