Назву львівського аеропорту Януковичу порадили історики

Христина Нога, 13 квітня 2012225417
Назву львівського аеропорту Януковичу порадили історики
фото ZAXID.NET
Логотип аеропорту

Під час зустрічі з інтелігенцією у Львові 12 квітня президент України Віктор Янукович пояснив, що історики порадили назвати львівський аеропорт іменем Данила Галицького, а не «Короля Данила», розповів один із учасників зустрічі, політолог Тарас Возняк.

За словами Тараса Возняка, під час зустрічі він задав Віктору Януковичу запитання щодо назви львівського аеропорту, оскільки під час голосування львів’яни обрали назву «Аеропорт ім. Короля Данила», а не «Аеропорт ім. Данила Галицького». Кабінет міністрів, втім, прийняв ухвалу про останній варіант назви.

«Була дискусія, в тому числі – з президентом. Він сказав, що історики дали йому таку довідку, що в історії записано «Данило Галицький», а не «Король Данило» - Академія Наук наша дала. Я, в принципі, каже – не історик. Я теж кажу, що не історик, але тут є лист від п’яти Героїв України – Івана Вакарчука, Романа Іваничука, Мирослава Скорика, Бориса Возницького – котрі просять вас це, можливо, відкоригувати», - розповів Тарас Возняк у коментарі для ZAXID.NET13 квітня.

Водночас політолог припустив, що, можливо, «поїзд уже пішов», і тепер змінити назву може бути складно.

Нагадаємо, 12 квітня під час візиту до Львова Віктор Янукович провів зустріч з інтелігенцією. Журналістів на зустріч не допустили.

Також президент взяв участь в урочистому відкритті нового терміналу львівського аеропорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 17

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук