НБУ випустив двогривневу монету із зображенням Львівської музичної академії

Тираж монети складає 30 тис. одиниць

Національний банк України 5 вересня ввів у обіг пам’ятну монету номіналом дві гривні з нагоди 175-річчя від часу заснування Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка. Про це НБУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Центральне місце реверсу монети займає будівля академії, над якою розміщено портрет композитора і педагога Миколи Лисенка. Вона виготовлена з нейзильберу, коштує 41 гривню. Тираж монети – 30 тис. одиниць.

На реверсі монети зображена будівля академії, над якою розміщено портрет композитора і педагога Миколи Лисенка

До слова, ця монета є продовженням серії «Вищі навчальні заклади України», в рамках якої НБУ випускає монети, присвячені відомим в Україні освітнім установам.

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка є найстарішим в Україні музичним закладом вищої освіти. Її виникнення та існування пов’язане з діяльністю музичних навчальних закладів Львова, історія яких сягає ХІХ століття. У академії здобули освіту такі зірки музичної сцени, як Соломія Крушельницька, Денис Січинський, Олександр Мишуга, Василь Барвінський, Володимир Івасюк, Мирослав Скорик та багато інших.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук