Не дивно, якщо Янукович з Табачником відновлять піонерську структуру, - заява

29 березня 20114553

Нинішня влада щоденно працює, щоб відновити в Україні радянську систему. В підручники з історії вже повернуто більшовицькі міфи, російська мова і література вже мають привілейований статус. А тепер ще й повертає піонерську гру. Вже нікого не здивує, якщо скоро Янукович і Табачник відновлять саму піонерську структуру. Про це йдеться у заяві депутатів Львівської крайової організації Народного Руху України, яку вони оприлюднили сьогодні, 29 березня, під час сесії Львівської обласної ради.

«Українці повинні зрозуміти, що “Зарніца”, ідею котрої відстоює Табачник, є частиною радянського виховання школярів. До українського патріотизму цей захід не може мати ані найменшого зв'язку», - йдеться у заяві, переданій ZAXID.NET прес-службою НРУ.

«Сьогодні, в Україну повертають таку систему освіти, яка за зразком радянської школи, виховуватиме людей без національної свідомості, адептів московської імперської думки.

Львівська крайова організація Народного Руху України виступає категорично проти проведення “Зарніци” і закликає інші національно свідомі політичні і громадські сили підтримати таку позицію», - заявляють депутати.

«Тисячолітня історія української нації має безліч прикладів, на основі яких потрібно виховувати наше молоде покоління. Як приклад, можемо навести військово-спортивний вишкіл української молоді на початку ХХ ст. в організаціях “Пласт”, “Сокіл”, “Січ”. Та нинішня влада, замість підтримки націонал-патріотичного виховання, пропагує лише совкові яничарські ідеї», - йдеться у заяві. 

Нагадаємо, 23 березня глава Міноборони Михайло Єжель підписав спільний наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства оборони України та Товариства сприяння обороні України, яким в Україні відроджено гру, популярну в СРСР – «Зарніца». Учні 5-9 класів щорічно будуть брати участь у цій грі, яка складатиметься з трьох етапів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук