Унаслідок аварії біля Тернополя мотоциклісту ампутували ногу
Чоловіка при свідомості доправили до лікарні
Неподалік Тернополя водій мотоцикла потрапив в аварію та отримав травматичну ампутацію ноги. Бригада швидкої допомоги забрала його в лікарню. Поліцейські розслідують обставини ДТП.
ДТП сталася вдень у неділю, 12 липня. На виїзді з села Почапинці 37-річний водій мотоцикла Yamaha не впорався з керуванням та допустив зіткнення з металевою огорожею. Про це повідомили в поліції Тернопільської області у понеділок, 13 липня.
Лише важливі новини – підписуйся на наш WhatsApp-канал
Очевидці ДТП розповіли поліції, що мотоцикліст злетів з двоколісного транспорту на швидкості, коли намагався в’їхати в поворот на дорозі. На місце одразу викликали швидку допомогу, оскільки в чоловіка була серйозна травма – через удар об металеву огорожу йому частково відірвало ногу. Травмованого доправили до лікарні, де медики намагалися врятувати йому кінцівку, однак її довелося ампутувати.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗа фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження, відповідно до ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил дорожнього руху, що призвело до травмування людини). Поліцейські встановлюють обставини аварії. Також у травмованого водія відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.