Невиїзному Навальному в Росії ще раз заборонили виїзд за кордон

СвітІрина Рєвунова, 8 жовтня 20151210
Невиїзному Навальному в Росії ще раз заборонили виїзд за кордон
Олексій Навальний

Російська федеральна служба судових приставів обмежила опозиціонеру Олексію Навальному право на виїзд за кордон у зв'язку з невиплатою коштів, стягнутих з нього судом на користь потерпілих у справі «Ів Роше», повідомляє ВВС.

Як заявив представник московського управління ФСПП Тимур Коробіцин, приставам так і не вдалося стягнути з Навального кошти, які він за рішенням суду повинен виплатити «багатопрофільній процесинговій компанії».

Коробіцин стверджує, що опозиціонер зустрів пристава на першому поверсі свого будинку, але відмовився виплачувати кошти, сів у машину і поїхав. У зв'язку з цим вирішено тимчасово заборонити йому виїзд за кордон і стягнути з нього виконавський збір у розмірі 7% від суми боргу.

Захист Навального назвав такий крок з боку ФССП безглуздим, нагадавши, що опозиціонер отримав вже два умовних терміни, через які у жодному разі не має права залишати територію Росії.

Раніше ФСВП вже намагалася зобов'язати Навального виплатити в прискореному порядку 1,5 млн рублів. Однак 7 жовтня суд відхилив ці вимоги.

Раніше Навальний вже виплатив на користь потерпілих 3 млн рублів, погасивши таким чином дві третини суми, яку з нього і його брата Олега стягнув суд. На частину він попросив розтермінування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук