Незмінним партнером фестивалю «Ніч у Львові» є «Кредобанк»

Суспільствопромоція, 18 липня 2017, 13:01 160 0

У тринадцяте місто фестивалило на «Ночі у Львові». Партнером цього проекту є «Кредобанк».

«Ми як банк з головним офісом у Львові маємо таку ініціативу: «Банк для Львова», у рамках якої намагаємося долучатися до справді важливих, цікавих і значних подій в житті міста Львова. До «Ночі у Львові» ми долучаємося не вперше. Я вже жартував, якщо ця «Ніч у Львові» тринадцята, то «Ніч у Львові» з «Кредобанком» – дванадцята», – зазначив Віктор Гальчинський, керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк».

Фестиваль відкрили середньовічною музикою просто неба. Такі атракції відвідало більше 20 тисяч львів’ян і туристів.

«Все дуже-дуже нам сподобалося, ми занадто задоволені вашим фестивалем, вашим містом. Дай Боже здоров’я всім», – поділився відвідувач Ярослав.

«Ми сьогодні приїхали до вас в гості з Мінську. Нам дуже подобається і місто, і ця подія теж дуже красива», – сказала Тамара Василівна, яка відвідала фестиваль.

Упродовж трьох днів були допізна відчинені усі музеї міста.

«З тією метою і започаткували фестиваль, бо коли бачимо, що у Львів їде велика кількість гостей, вони є усюди, але їх немає в музеях міста. І, власне, цей фестиваль з точки зору промоції музеїв», – розповіла Марта Іванишин, координатор фестивалю «Ніч у Львові».

Відвідувачі мали нагоду потрапити на театральні постановки, концерти і особливі екскурсії у підземелля і вежі, а завдяки темній порі доби могли відчути особливу атмосферу міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук