Нідерланди визначилися з вимогами щодо асоціації Україна-ЄС

СвітЮлія Поліковська, 12 грудня 201616443
Нідерланди визначилися з вимогами щодо асоціації Україна-ЄС
Прем'єр Нідерландів вимагає офіційної заяви, що угода про асоціацію з Україною не передбачає право українцям вільно жити і працювати в ЄС

Нідерланди вимагають, щоб лідери Європейського союзу на саміті ЄС заявили, що угода про асоціацію з Україною не містить додаткових зобов’язань безпеки або фінансового характеру з боку Брюсселя перед Україною. Про це йдеться у проекті документа, підготовленому урядом Нідерландів для прийняття на саміті лідерів Євросоюзу в четвер, 15 грудня, повідомив Reuters.

Нідерланди вимагають від лідерів ЄС заявити, що угода про асоціацію з Україною не буде надавати українцям право «вільно жити і працювати» на території країн-членів Євросоюзу.

Слід зазначити, що в ЄС очікували від Нідерландів пропозицій щодо вирішення проблеми з ратифікацією угоди про асоціацію з Україною на саміті ЄС в Брюсселі 20 жовтня. Однак прем’єр-міністр Марк Рютте тоді ніяких пропозицій не надав, попросивши дати йому на це більше часу.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Нідерландів вимагав від Європейського Союзу юридичних гарантій, що угода про асоціацію між Україною та ЄС не буде кроком до набуття членства Україною в Євросоюзі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук