Німеччина підтвердила факт запровадження контролю на кордоні з Австрією

СвітЛюбко Петренко, 14 вересня 20152750
Німеччина підтвердила факт запровадження контролю на кордоні з Австрією

Німеччина тимчасово запроваджує контроль на кордоні з Австрією. Цю інформацію підтвердив міністр внутрішнгіх справ ФРН Томас де Мезьєр, обґрунтовуючи такий крок зростанням потоку біженців – повідомило радіо Deutsche Welle.

Томас де Мезьєр зазначив, що цей захід не суперечить Шенгенській угоді. «Контроль буде запроваджено на внутрішніх кордонах Німеччини, але основна увага буде зосереджена на австрійському кордоні» – підкреслив глава німецького внутрішньополітичного відомства.

За словами міністра, головна мета полягає в тому, щоб обмежити приплив мігрантів з Австрії до Німеччини. Він також додав, що це рішення ухвалене з міркувань безпеки і обговорювалося з австрійською стороною.

Згідно зі статтею двадцять третьою Шенгенського прикордонного кодексу, кожна з країн-учасниць угоди має право тимчасово (на строк до півроку) відновлювати паспортний контроль на своїх кордонах «у разі серйозної загрози громадському порядку і безпеці».

Тим часом німецький залізничний концерн Deutsche Bahn в понеділок, 14 вересня, оголосив про відновлення руху потягів між Німеччиною та Австрією. Винятком стала лише лінія Зальцбург-Мюнхен. «На залізничних коліях перебувають люди, тому потяги поки що ходити не можуть», – пояснив представник Deutsche Bahn.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук