Через велику кількість біженців Німеччина вводить прикордонний контроль з Австрією

СвітРоман Ганкевич, 13 вересня 20156730
Через велику кількість біженців Німеччина вводить прикордонний контроль з Австрією
Федеральний уряд вводить додаткові заходи контролю на кордоні з Австрією

Німеччина вводить прикордонний контроль з Австрією через великий наплив мігрантів протягом останніх двох днів. Про це повідомляє Російська служба BBC.

Раніше влада Мюнхена заявила, що вона ледве справляється з напливом біженців і мігрантів, які прибули останнім часом в місто з країн Близького Сходу і Африки.

Згідно з інформацією Spiegel Online у відповідь на кризу біженців, федеральний уряд хоче ввести додаткові заходи контролю на кордоні з Австрією і таким чином, частково обмежити дію Шенгенської угоди.

Очікується, що більш детальна інформація буде оприлюднена в 17:30 за місцевим часом на брифінгу глави МВС Німеччини Томаса де Мезьера.

Раніше цього тижня влада Угорщини заборонила мігрантам сісти на потяги, що йдуть до Австрії і Німеччини. Після цього кілька сотень мігрантів пішли пішки з будапештського вокзалу Келеті в бік австрійського кордону, відмовившись піти в угорські табори для біженців і пройти процедуру реєстрації. Дехто з них несли великі фотографії Анґели Меркель.

Інша група рушила у тому ж напрямку по залізниці після того, як угорьска влада зупинила їх поїзд на станції Біскю на захід від Будапешта. Частина мігрантів продовжила марш в темряві, інші зупинилися на нічліг в полях.

Люди хочуть дістатися до Австрії та Німеччини, оскільки там у них більше шансів отримати притулок, ніж в Угорщині, яка зазнає економічних труднощів. Тим не менш, відповідно до Дублінської угоди, заява про отримання статусу біженця має подаватися в країні в'їзду в ЄС.

Нагадаємо, кількість мігрантів біля кордонів Євросоюзу досягла рекордного показника. При цьому більше половини всіх мігрантів, які прибувають в Європу з Африки та Близького Сходу, направляються в ФРН.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук