«Нова Пошта» безкоштовно доставлятиме допомогу лікарням, дитбудинкам і військовим

«Нова пошта» безкоштовно доставлятиме лікарням, військовим і дидбудинкам засоби захисту від Covid-19

Компанія «Нова пошта» на час карантину розширила свій соціальний проект «Гуманітарна пошта» і почала безкоштовно доставляти засоби індивідуального захисту для боротьби з коронавірусною інфекцією Covid-19 лікарням, дитячим будинкам, військовим і незахищеним верствам населення.

«Ми разом із громадськими організаціями та благодійними фондами будемо безкоштовно доставляти маски, респіратори, дезінфектори та захисні костюми тим, хто цього зараз найбільше потребує», – сказав директор «Нової пошти» Олександр Бульба прес-служба.

Компанія зазначає, що учасником проекту можуть стати неприбуткові організації (волонтерські організації і благодійні фонди), які виробляють або поширюють безкоштовно засоби індивідуального захисту серед медичних працівників та інших визначених категорій, а також діючі учасники програми «Гуманітарна пошта», які поширюватимуть засоби захисту.

Згідно з повідомленням «Нової пошти», для того, щоб стати учасником програми, організаціям треба заповнити анкету, а приватним особам – написати на пошту [email protected]

«Гуманітарна пошта України» – соціальний проект «Нової пошти». У рамках проекту компанія безкоштовно доставляє вантажі для волонтерських організацій. Програму запустили в серпні 2014 року, наразі «Нова пошта» співпрацює зі 116 волонтерськими організаціями.

Раніше державна компанія «Укрпошта» скасувала плату за доставку до лікарень посилок із респіраторами, одноразовими халатами й іншими засобами захисту для медиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук