Нова українська соцмережа Woolik виявилась жартом розробників – ЗМІ

Наразі сайт Woolik вже не працює

За п’ять днів після оголошення про початок роботи української соціальної мережі Woolik її представники заявили, що це був «жарт над українцями і українськими ЗМІ». Про це повідомило видання LIGA.net.

«З адреси [email protected], з якого соцмережа вела комунікацію, журналісту LIGA.net прийшов лист, що проект «задумувався групою розробників, як жарт над українцями і українськими ЗМІ». «Закінчуйте вже з піаром Woolik. Ми тут вже від сміху вмираємо. З повагою, група жартівників», – йдеться в листі, який отримало видання LIGA.net.

Нагадаємо, 6 вересня запустилась ще одна українська соціальна мережа – Woolik, яка, за заявами розробників, є «національним продуктом світової якості». При цьому соцмережа має національний домен Колумбії, а її запуск збігся в часі із закриттям іншої української соцмережі Ukrainians.

«Woolik – це національний продукт, але національний продукт світового рівня і якості. Дизайн розробляв відомий ізраїльський дизайнер, який працював з компаніями міжнародного рівня від Apple до Google. Тому Woolik виглядає чудово і дуже сучасно», – запевняли тоді розробники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук