Нове життя на Підзамчі та забудова «Алмазінструменту»

Як ревіталізують старі промислові зони у Львові

БлогиЮліан Чаплінський , 10 квітня 2019 2906 1
Юліан Чаплінський
заступник міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції, головний архітектор Львова у 2015-2019 рр.

Мене часто запитують: «А на що впливає управління архітектури у Львові?». В попередніх блогах ви могли оцінити цей вплив на прикладах порівнянь «Міста трав» з «Доброю оселею», «Малоголосківських пагорбів» з першими ЖК того ж забудовника – компанії «Нова оселя».

Робота в управлінні – це постійний діалог з девелоперами, яких доводиться переконувати в напрочуд простих істинах: потребі пішохідних дворів, активних перших поверхів, врахування контексту забудови. На жаль, українське законодавство дає можливість забудовникові ігнорувати подібні рекомендації.

Однак мешканці міста мають розрізняти критерії якості нового будівництва і право вимагати кращого. У цьому блозі запрошую обговорити наміри власників колишньої горілчаної фабрики Бачевських і заводу «Алмазінструмент» на Підзамчі.

Цей район досі залишається доволі депресивним та ізольованим, хоча й розташований зовсім поруч із центром міста. Розмови про ревіталізацію, джентрифікацію Підзамча тривають не один рік. Ця частина міста, безумовно, має великий потенціал, багату історію та своєрідний шарм. І нарешті на Підзамчі з'явилися перші інвестори з проектами, які можуть суттєво покращити обличчя цієї дільниці та якість життя в ньому.

Передусім йдеться про «Фабрику повидла», «!FEST Republic» та ревіталізацію давньої горілчаної фабрики родини Бачевських, більш відомої львів’янам як «Алмазіструмент». У новому відеоблозі я запрошую вас уважно ознайомитися з проектом комплексу житлових та офісних споруд, який збудують на місці старої промзони. Чекатиму ваших відгуків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук