Нові чиновники при міністерствах зароблятимуть від ₴50 тис.

На реалізацію реформи держслужби в Україні ЄС вже спрямувала €100 млн

Керівник директорату зароблятиме ₴70 тис. грн, керівник експертної групи - ₴60 тис., державний експерт - близько ₴50 тис.

Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко заявляє, що заробітна плата нових реформаторів у міністерствах, яких планується залучити на державну службу, становитиме від 50 тис. грн. Про це він заявив під час круглого столу у Києві в четвер, 3 серпня, пише «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні прийнято принципове рішення, що, враховуючи відповідальність, особливі очікування від цих людей, має бути створено відповідну мотивацію і зарплата має бути конкурентною на ринку. Ті розрахунки, які у нас спільно з Міністерством фінансів, я скажу середні, тому що залежить від стажу і деяких інших моментів», - розповів Ващенко і додав, що заробітні плати мають зрости в усіх держслужбовців.

За словами Ващенка керівник новоствореного директорату державної служби матиме заробітну плату близько 70 тис. грн, керівник експертної групи в директораті - трохи більше ніж 60 тис. і державний експерт, який працює в директораті, - близько 50 тис. грн.

Заступник державного секретаря Кабінету міністрів Тетяна Ковтун зазначила, що 16 серпня уряд має намір ухвалити необхідні нормативно-правові акти для запуску відбору. Того ж дня запустять онлайн-портал, де розміщуватиметься інформація про відповідні вакансії. Відбір кандидатів почнеться з 1 вересня, а перші фахівці з реформ можуть бути призначені 1 листопада.

Ковтун зазначила, що відбір відбуватиметься за підтримки ЄС, за допомогою найнятої ним рекрутингової компанії. Керівник програм співпраці Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот додав, що загалом на реалізацію реформи держслужби ЄС має намір спрямувати €100 млн, частину з яких уже виділено.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова зазначила, що відібрані за конкурсом спеціалісти працюватимуть у нових структурних підрозділах міністерств - генеральному директораті, який відповідатиме за реформування.

Як відомо, 19 грудня минулого року було підписано угоду між Європейською комісією та урядом України, якою передбачено, за рахунок бюджетної підтримки ЄС, виконання програми, спрямованої на допомогу Україні в реалізації Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки. Загальний обсяг бюджетної підтримки з боку ЄС для реалізації програми складає 104 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук