Нові мери Львівщини
Суспільство

Нові мери Львівщини

Попередні результати виборів міських голів

Ярослав Іваночко, 26 жовтня 2015 23994 5

На Львівщині триває підрахунок голосів виборців. Однак вже зараз у низці міст вимальовуються лідери народного волевиявлення.

ZAXID.NET звернувся до міських виборчих комісії у Львівській області із проханням надати проміжні результати підрахунку голосів.

Станом на 10:30 27 жовтня вдалося отримати інформацію із виборчих комісій та виборчих штабів кандидатів, які ведуть паралельний підрахунок голосів із таких міст:

Львів. Міська територіальна виборча комісія ще не починала підрахунок голосів на виборах мера Львова. То ж підставою для визначення лідера перегонів можуть стати хіба дані екзит-полів, які учора провела соціологічна агенція «Фама» та Студія Савіка Шустера. Так, за даними «Фами», більшість львів’ян підтримала чинного мера міста Андрія Садового – за нього проголосували 48,8% тих, хто взяв участь в опитуванні. За кандидата від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського – 13,2%, за висуванця «Громадянської позиції» Володимира Гірняка – 9,7%. Дані екзит-полу Студії Савіка Шустера практично збігаються із опитуванням «Фами».

Трускавець. За попередньою інформацією перемогу у курортному місті здобув висуванець «Об’єднання «Самопоміч» 43-річний Андрій Кульчицький. За нього проголосувало 3574 виборців. На другому місці – самовисуванець Ігор Кісак (2511 голосів). Чинний мер Трускавця, самовисуванець Руслан Козир посів третє місце, отримавши 2075 голосів).

Яворів. Тут за даними лише з однієї дільниці також лідирує кандидат від «Самопомочі». За 28-річного Павла Бакунця поки що віддали свої голоси 463 мешканці Яворова. Друге місце у самовисуванця Романа Станька (58 голосів), третє – у Євгена Хархаліса, якого висунула Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю (56 голосів). Бакунець працює секретарем Яворівської міськради.

Самбір. Самбірчани, схоже, теж вирішили змінити чинного міського голову. На виборах мера Самбора лідирує висуванець партії «Воля», 49-річний Юрій Гамар. За результатами обробки 95%, за нього проголосували 41% виборців. За чинного мера міста Тараса Копиляка, який йшов самовисуванцем, проголосували 39% виборців. На третьому місці йде висуванець «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Несторак (7%). Гамар є викладачем фізкультури у Самбірському технікумі економіки та інформатики.

Броди. За попередніми підрахунками голосів на виборах міського голови Бродів найбільшу кількість голосів набрав чинний мер, самовисуванець Анатолій Белей, за якого проголосували приблизно 80% виборців. 52-річний Белей боровся за посаду мера із кандидатом від ВО «Свободи» Михайлом Чунгіним.

Стрий. За попередніми даними, на виборах міського голови Стрия на Львівщині переміг чинний мер, самовисуванець Роман Шрамов’ят, якого підтримали близько 50% виборців. За найближчого конкурента – підприємця і кандидата від БПП Зіновія Карпінського – свої голоси віддали близько 25% стриян. 66-річний Шрамов’ят уже вшосте стане мером Стрия.

Дрогобич. За попередніми даними новим мером Дрогобича стане представник «Народного контролю» 49-річний лікар-анестезіолог Тарас Кучма, якого підтримали близько 30% мешканців міста. Після підрахунку 80% бюлетенів, на другому місці опинився представник «Свободи» Олег Хрущ, на третьому – Роман Танчук з Радикальної партії.

Винники. Тут перемогу здобуває кандидат від Блоку Петра Порошенка – 48-річний Володимир Квурт. Як повідомили у виборчому штабі Квурта, де відбувається паралельний підрахунок голосів, за їхнього кандидата проголосували 35% виборців (1655 голосів), за його найближчого конкурента, Богдана Шустера, висуванця кандидата партії «Воля» - 34% (1614 голосів). Шустер уже визнав свою поразку і привітав Квурта з перемогою.

За чинного мера Винник Сергія Уварова проголосували близько 6% (500 виборців). Загалом у Винниках зареєстровано 11 475 виборців, участь у виборах взяли 6284 виборців, явка становила 55%.

Червоноград. У Червонограді станом на 13:30 оброблено приблизно 80% бюлетенів. За місце мера тут змагаються два кандидати – Андрій Залівський (5738 голосів) та Іван Федусь (5213). При цьому місцеві медіа вважають, що переможцем стане Залівський, який за їх інформацією набрав близько 22% голосів. Натомість результат Івана Федуся – 19%.

Андрій Залівський, самовисуванець, приватний підприємець. З 2011 року був заступником міського голови Червонограда Ігоря Чудійовича, але у 2014 році подав у відставку, є помічником на громадських засадах народного депутата Ігоря Васюника, який балотувався на міського голову Львова.

Самовисуванцем також є Іван Федусь, який ще може стати переможцем на виборах міського голови Червонограду. Він є власником та директором місцевої телекомунікаційної компанії «Інформаційні технології».

Сокаль. За даними підрахунку майже 90% бюлетенів, переможцем стане 34-річний Вадим Кондратюк, який сред 14 кандидатів набрав найбільше – близько 10%. Кондратюк є заступником міського голови Сокаля і членом партії» Конгрес Українських Націоналістів». Друге місце у Андрія Мандрика («Батьківщина»), а третє – у Василя Бойка (НРУ).

Золочів. На виборах міського голови Золочева перемагає чинний мер, самовисуванець Ігор Гриньків. Друге місце отримав кандидат від ВО «Свобода» Дмитро Колодка. На третьому місці – ще один самовисуванець – Геннадій Гриньків.

Як повідомили ZAXID.NET у міській виборчій комісії Золочева, поки що невідома точна цифра голосів, які отримали кандидати. Однак розрив між переможцем і рештою кандидатів становить близько 80%. Загалом участь у виборах в Золочеві взяли участь 8799 виборців із 17700.

Моршин. Міським головою курортного містечка Моршин став кандидат від Блоку Петра Порошенка Руслан Ільницький, за якого проголосували 842 мешканця міста. На другому місці самовисуванець Віктор Янко, помічник народного депутата від "Фронту змін" Андрія Левуса, за якого проголосував 701 мешканець міста. На третьому – також самовисуванець Валерій Кардашов, приватний підприємець, за якого віддали голоси 557 виборців. Загалом у виборах взяли участь 2 276 осіб, що склало 61% виборців міста.

Для 41-річного Руслана Ільницького це вже третій термін на посаді міського голови Моршина. Перший раз він був обраний у 2006 році. А кар’єру у органах місцевого самоврядування розпочав у 2000 році з посади директора Стрийського районного центру соціальних служб для молоді. З 2003 року, до обрання його міським головою, був заступником міського голови Моршина.

Рава-Руська. Микола Зінько впевнено перемагає на виборах міського голови в Рава-Руській (Жовківський район). Як повідомили в територіально-виборчій комісії, дві з трьох дільниць вже подали протоколи і, згідно з ними, за Миколу Зінько проголосувало близько 1,5 тисячі виборців. Його найближчий конкурент самовисуванець Ростислав Костелич отримав близько 600 голосів.

Микола Зінько є секретарем Рава-Руської міськради, членом ВО «Свобода». Також нині він виконує обов’язки міського голови. Як відомо, у лютому цього року міський голова Рава-Руської Ірина Верещук подала у відставку.

Комарно. У місті Комарно Городоцького району Львівської області уже підрахували 100% протоколів. Найбільше голосів набрав чинний мер Комарного, самовисуванець Тарас Іваницький, за якого проголосувало понад 66% виборців. Із великим відривом від нього відстав самовисуванець Михайло Кос, який набрав понад 27%. За іншого самовисуванця Володимира Кулиняка проголосували понад 3% виборців. Явка виборців у Комарному становила 56,5%. Загальна кількість виборців у місті – 2988 осіб.

Жовква. На виборах міського голови Жовкви лідирує чинний мер Петро Вихопень. Про це ZAXID.NET повідомили в штабі БПП «Солідарність», де відбувається паралельний підрахунок голосів. Наразі в місті опрацьовано близько 80% бюлетенів, очікують дані ще з однієї дільниці. Друге місце за кількістю голосів займає самовисуванець, приватний підприємець Іван Костюк. Це вже третя перемога 54-річного Петра Вихопня на виборах міського голови Жовкви. Вперше він був обраний міським головою Жовкви у 2002 році. У 2010-му його обрали вдруге.

Радехів. На виборах міського голови Радехова лідирує приватний підприємець Степан Коханчук. Про це ZAXID.NET повідомили в штабі БПП «Солідарність». Степан Коханчук набирає 39,2% голосів виборців. Він кадидат від партіїї БПП «Солідарність». За ним йде чинна мер Радехова Ніна Загиней. Вона набирає 30,4% голосів виборців. Решта кандидатів не набрали більше 10% голосів. Явка виборців становила близько 55% виборців. У Радехові зареєстровано 7124 виборці.

Судова Вишня. У Судовій Вишні Мостиського району на Львівщині члени територіальної виборчої комісії уже опрацювали 100% бюлетенів. Найбільшу кількість голосів виборців набрав кандидат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олег Станкевич, за якого проголосували майже 42% виборців. Як розповіла ZAXID.NET голова ТВК Оксана Брик, він зі значним відривом відстав від найближчого конкурента, кандидата від «Громадянської позиції», Зеновія Фольтовича, за якого проголосували понад 28% виборців. Трете місце посів «свободівець» Роман Яремцьо, який набрав 13% голосів. Інші три кандидати набрали незначну кількість голосів. Загалом у Судовій Вишні проживає 5252 виборці. Явка на виборах становила 54%.

Миколаїв. На виборах міського голови Миколаєва лідирує чинний секретар Миколаївської міської ради, кандидат від партії «Народний рух України» Андрій Щебель. Про це ZAXID.NET повідомили в місцевому штабі БПП «Солідарність», де проводять паралельний підрахунок голосів. Андрій Щебель набирає 39,4% голосів. За ним йде приватний підприємець від Української республіканської партії Ігор Хімчак. Він набирає 23,21% голосів. Трійку лідерів закриває самовисуванець Іван Огоновський. У нього - 17,1% голосів виборців. Загалом явка на вибори в Миколаєві склала 53,4%.

Перемишляни. На виборах міського голови у Перемишлянах переміг чинний міський голова, кандидат від «Об’єднання «Самопоміч», 44-річний Олександр Зозуля. Як свідчать дані паралельного підрахунку голосів у штабі «Самопомочі», за Зозулю проголосували майже 50% виборців. За кандидата-самовисуванця Любов Шевців – 26%. Явка виборців становила 62%. У Перемишлянах зареєстровано 5423 виборців. Підраховано 100% бюлетенів.

Борислав. У Бориславі перемогу також отримав кандидат від «Самопомочі», 39-річний Ігор Яворський. За нього віддали свої голоси 25% виборців. За найближчого конкурента, самовисуванця Ігоря Куротчина – 18%. У Бориславі зареєстровано 29 тис виборців. Явка становила 46,5%.

Ходорів. На виборах у Ходорові переміг чинний міський голова, самовисуванець Олег Коцовський. За 66-річного Коцовського віддали свої голоси 2239 виборців. За його єдиного конкурента на виборах кандидата від «Громадянської позиці» Руслана Мочарського проголосували 1456 виборців. Всього у Ходорові зареєстровано 7932 виборці, з яких участь у виборах взяли 3787 осіб. 92 бюлетені визнано недійсними. Про це повідомили ZAXID.NET у міській виборчій комісії Ходорова. Олег Коцовський тричі був мером Ходорова.

Белз. За результатами підрахунку 100% бюлетенів, міським головою Белзу обрано самовисуванця Олексія Макуха, повідомили ZAXID.NET у міській виборчій комісії Белза. За 38-річного Макуха віддали свої голоси 738 виборців, за його єдиного конкурента, висуванця ВО «Свобода» Тараса Матвіяса проголосувало 148 осіб. У виборах взяли участь 918 виборців із 1622 зареєстрованих.

Пустомити. У Пустомитах перемогу на виборах мера здобув самовисуванець і чинний секретар Пустомитівської міськради Олег Серняк, за якого віддали свої голоси 2423 виборців (49,14%). У 34-річного Серняка фактично не було конкурентів. За ще одного самовисуванця Олександра Федорчука проголосувало лише 517 виборців (10,48%). Всього у виборах взяли 5135 виборців із 9678 зареєстрованих. 204 бюлетені визнано недійсними.

Хирів. У місті Хирові перемогу здобув чинний міський голова, кандидат від Народного руху України, 44-річний Іван Голубець. За нього проголосували 59,4% виборців (1008 осіб). За його конкурента Юрія Івасіва із КУНу проголосували лише 10,2% (173 особи). Кількість зіпсованих бюлетенів – 20. Загалом участь у виборах взяли 1696 виборців із 2940, явка становила 57,6%.

Турка. За проміжними результатами підрахунку голосів на виборах міського голови Турки лідирує висуванець від партії «Воля» Геннадій Когут. Про це ZAXID.NET розповіли в Турківській міській виборчій комісії. Геннадій Когут є директором турківського навчально-виробничого комбінату. Він набирає 25% голосів виборців. За ним йде Володимир Хомин, кандидат від партії «Громадський рух «Народний контроль». У нього – 10%. З різницею в один відсоток третє місце займає кандидатка від ВО «Свобода» ОксанаФедчишак. Вона набирає 9% голосів виборців. Загалом явка виборців становила 54%. В Турці зареєстровано 5774 виборця.

Буськ. За результатами підрахунку 100% голосів на виборах міського голови Буська переміг висуванець від партії «Батьківщина» Ростислав Сліпець. Про це ZAXID.NET розповіли в Буській міській виборчій комісії. Ростислав Сліпець є чинним головою Буська і, за результатами голосування, керуватиме ним ще чотири роки. За нього проголосувало 69% виборців (2 593 голосів). Друге місце зайняв безробітний самовисуванець Володимир Сай. У нього – 22% голосів. Трійку лідерів голосування із 4,7% голосів закрив Андрій Кузьма – безпартійний адвокат. Всього у місті проживає 6857 виборців із них на вибори прийшло 54%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук