Новою генпродюсеркою ТРК «Львів» стала Уляна Антоник

Нова продюсерка львівської регіональної дирекції НСТУ має значний досвід у сфері ефірних ЗМІ

Новим продюсером Львівської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії, яка зараз веде мовлення під логотипом ТРК «Львів», стала відома львівська журналістка Уляна Антоник. Про це 6 грудня повідомив гендиректор НСТУ Зураб Аласанія.

«Вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання», - повідомив Зураб Аласанія, зауваживши, що конкурсна комісія НСТУ не змогла обрати менеджера львівської філії. Причини Аласанія не пояснив.

Уляна Антоник вступить на нову посаду з 11 грудня.

За словами керівника НСТУ зарплатня продюсера і менеджера регіональних філій НСТУ буде конкурентною для українського медійного ринку – 17-32 тис. грн з можливим преміюванням до 100% при перевиконанні KPI.

36-річна Уляна Антоник має значний досвід роботи на радіостанціях та телеканалах (Львівська ОДТРК, радіо «Львівська хвиля», ZIK). З 2014 року працювала програмною директоркою львівської FM-радіостанції «Вголос».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук