ТРК «Львів» пожалілась Гройсману на утиски

НСТУ оголосить конкурс на посаду директора Львівського телебачення

СуспільствоЮлія Лавришин, 7 серпня 201719480
Виробничо-технічний комплекс Львівського телебачення на вул. Високий Замок у Львові, де розташована філія НТСУ ТРК «Львів»

Трудовий колектив державної телерадіокомпанії «Львів» звернувся з відкритим листом на адресу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зі скаргами на дії керівництва НСТУ. У відповідь голова НСТУ Зураб Аласанія пообіцяв найближчим часом змінити керівництво львівської філії через «поганий менеджмент».

У відкритому листі, опублікованому 3 серпня на офіційному сайті ТРК «Львів», стверджується, що керівництво НСТУ не зважає на права та потреби львівської філії і систематично скорочує фонд зарплати, що загрожує «перспективою абсолютної маргіналізації телевізійної Львівщини».

«У системі ПАТ НСТУ спостерігається прагнення вибудувати жорстку вертикаль з максимальним урізанням прав та ініціатив регіональних філій. Інколи це спричиняє абсурдні ситуації, за яких філії змушені узгоджувати з центром питання придбання канцтоварів, не кажучи вже про речі значно важливішого порядку, – йдеться у відкритому листі ТРК «Львів» (повний текст заяви). – За вказівкою з Києва з місяця у місяць систематично зменшується фонд зарплат для працівників регіональних філій. Це при тому, що у штаті, зокрема, львівської філії, майже 40 відсотків працівників офіційно мають тарифні оклади, менші за розмір мінімальної заробітної плати або у межах мінімальної заробітної плати. У результаті маємо такі показники: середній оклад нежурналіста у філії «Львівська регіональна дирекція» – 3553 грн, журналіста – 5572 грн (середня зарплата по Україні, для порівняння, – 7500 грн)».

Натомість голова НСТУ Зураб Аласанія заявив ZAXID.NET, що економічні проблеми львівської філії є результатом некомпетентного менеджменту генерального директора Михайла Хвойницького і його заступника Ігоря Гулика.

«Їх зарплатня йде напряму з казначейства. Центральна дирекція НСТУ не має жодного відношення до цього. Так само з преміями – це є спецфонд, який в них ніхто не забирає. Це їх керівництво так робить. У них на рахунках є 2,8 млн грн і я не знаю, чому вони не виплачують ці гроші працівникам. Централізація, на яку вони скаржаться, є наслідком дуже поганого менеджменту філії, який буде замінено. Ми вже у вересні оголосимо конкурс на заміщення посад, які займають Михайло Хвойницький та Ігор Гулик. Однак ми будемо змінювати керівництво не лише у львівській, а й у багатьох інших філіях», – заявив Зураб Аласанія у розмові із ZAXID.NET.

За словами Зураба Аласанії, перед проведенням кадрових ротацій НСТУ проведе детальний фінансовий аудит діяльності ТРК «Львів».

На ТРК «Львів» також обурюються високими преміями керівництва НСТУ, зокрема і Зураба Аласанії – у розмірі від 86 тис. грн. до 113 тис. грн.

«Мої премії не є встановлені мною. Їх встановлює наглядова рада (НСТУ), згідно з законом України. І на цьому крапка», – відповів Зураб Аласанія.

Нагадаємо, Михайло Хвойницький очолив обласне державне телебачення ТРК «Львів» у липні 2015 року. У 2004-2011 роках теперішній директор ТРК «Львів» очолював обласну комунальну телекомпанію «Львів-ТБ», що підпорядковується Львівській облраді.

Варто зазначити, що цьогоріч на 300 млн грн скоротили фінансування суспільного мовлення, яке створюють на базі НСТУ та її обласних філій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук